П`ятниця, 24.11.2017, 03:45
Сайт ПТУ № 54 Котельва


Приветствую Вас Гість | RSS

Форма входу
Міні-чат
Наше опитування
Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2012 » Лютий » 27 » Навчання, курси / Комп'ютерні курси
12:09
Навчання, курси / Комп'ютерні курси

Відкрито курси компютерної грамотності Windows XP, Windows 7, склад ПК,
антивірусні програми, прикладні програми, MS Word, Excel, інтернет
Запис всих бажаючих! Завітайте до нас!

Як зробити комп'ютер своїм помічником не тільки у службовій сфері, а й у власних творчих проектах, у побуті, навчитися працювати з електронними текстами і таблицями, розширити інформаційний простір, можливості комунікації і спілкування в інтернет - про все це у 276-годинному практичному курсі з досвідченими викладачами.

Запрошуємо всих, незалежно від віку та освіти, та навколишніх сіл.
Групи формуються по 15 осіб.
Заняття  проходять три  рази на тиждень з 16 години.
У суботу з 9 години ранку.

Після того, як комп'ютери стрімко увірвалися в життя сучасної людини, питання навчання роботи на них стало актуальним для мільйонів. У кожного користувача ПК своя історія. Хто за бажанням, хто з потреби, але ми одного разу "сідаємо зручніше, уважно дивимося в монітор і вперше кладемо праву руку на "мишку". Пригадаєте, Ви напевно хвилювалися коли у Вас це було вперше. Після цього починався процес навчання - якому, і до цього дня, не видно кінця і краю. Чому? Тому що техніка розвивається дуже швидко. Нові програми, нове комп'ютерне устаткування і нове можливості, які надає мережа Інтернет не дозволяють нам стояти на місці. Зробивши одного разу перший крок, ми вже не можемо відмовити собі в нових знаннях.

Людство видало і продовжує видавати велику кількість книг і журналів на комп'ютерну тематику. Газети пістрявлять оголошеннями про навчальні курси. Відвідуючи комп'ютерні курси, той, що навчається жорстко прив'язаний до програмного забезпечення, що є на навчальних комп'ютерах. Крім того, курси забезпечують необхідний рівень індивідуальності. У наших курсах присутній чинник самонавчання, чинник самостійності і гнучкості в ухваленні тих або інших рішень.

Курси сьогодні міцно увійшли до комп'ютерного життя. Перевага такого методу навчання давно стала очевидна і підтверджена багатьма дослідженнями.

"З матеріалів Третьої Всеросійської об'єднаної конференції "Технології інформаційного суспільства - Інтернет і сучасне суспільство" (IST/IMS-2000) Секція: 5. Інтернет і дистанційна освіта - Якщо учень має можливість сприймати учбовий матеріал візуально, то частка матеріалу, що залишився в пам'яті, підвищується до однієї третини. При комбінованій дії (через зір і слух) частка засвоєного матеріалу досягає половини, а якщо залучити що вчиться в активні дії в процесі вивчення, наприклад, за допомогою уроків типу додатків мультимедіа, то частка засвоєного може скласти 75%."

Курси пропонують комплексний підхід до знайомства і освоєння найпоширеніших в світі програм і додатків компанії Microsoft. Ці мультимедійні уроки володіють винятковою індивідуальністю. Учень сам вибирає відповідні його рівню курси і освоює їх. Курси повністю інтерактивні. Висловлюваний матеріал супроводжується голосовими коментарями диктора. Крім того, учень може "вживу" бачити всі дії курсора "мишки" і натиснення на клавіатурі, необхідні для виконання тієї або іншої дії. Уроки повною мірою використовують елементи самонавчання. У учня під рукою універсальний викладач, який запропонує варіанти того, що необхідно в даному випадку "натиснути" або "надрукувати". Це дуже важливий момент. Завдяки такому підходу, учень не звикає до стереотипів, а шукає рішення самостійно, замінюючи - "на курсах мене учили, що десь тут повинна бути зелена кнопочка..." на практичніше: "потрібно відшукати кнопку "Друк", швидше за все, вона в меню "Файл"". Важливо і те, що учень зможе "на місці" випробувати і закріпити вивчений матеріал, паралельно з уроком запустивши програму, що вивчається, на своєму комп'ютері. Уроки легко сприймаються і засвоюються користувачами будь-якого рівня. Вони можуть бути корисні як новачкам, які дістануть можливість швидко і комфортно освоїти роботу на комп'ютері, так і більш "просунутим" користувачам, які зможуть використовувати уроки як підручний довідник.

Категория: Новини | Просмотров: 452 | Добавил: Andrey | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода в Котельві
Хмаринка тегів
Наша кнопка


ПТУПрофесійно-технічне училище № 54 смт Котельва © 2017
Конструктор сайтів - uCoz Створити сайт безкоштовно