П`ятниця, 24.11.2017, 03:52
Сайт ПТУ № 54 Котельва


Приветствую Вас Гість | RSS

Форма входу
Міні-чат
Наше опитування
Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2013 » Квітень » 23 » Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук
10:08
Будівельник – це покликання, нескінченна творчість і пошук

Муляр, штукатур

Народна мудрість визначає одним із трьох головних завдань людини на землі – збудувати будинок. Отже, професія будівельника – одна з найдавніших, найпочесніших і найпрестижніших.

         Щоб її опанувати, треба пройти великий і складний шлях оволодіння комплексом професійних знань, умінь та навичок від першого знайомства з навчальним закладом, з робочим інструментом, будівельним об’єктом до ґрунтовного оволодіння, від першого знайомства з робітничим колективом до становлення його повноправним членом.

         Училище готує кваліфікованих робітників за спеціальністю муляр, штукатур.  Строк навчання в училищі три роки. Учні, окрім диплома про набуття спеціальності вивчають загальноосвітні предмети і здобувають  атестат про середню освіту. Протягом навчального періоду чередуються уроки загальноосвітнього циклу з уроками спеціальних предметів та виробничого навчання. Практика та навички колективної праці, одержані на виробничому навчанні учнів в учбово-виробничих майстернях училища, удосконалюються при виході їх на будівельні підприємства. За час проходження практики учні отримують 50% заробітку згідно виконаного об’єму робіт. Під час переддипломної виробничої практики учні працюють з досвідченими висококваліфікованими робітниками, що дає можливість майбутнім будівельникам добре оволодіти секретами професійної майстерності, основи якої отримані під час всього періоду навчання в училищі.

         На випускних кваліфікаційних екзаменах учням присвоюють кваліфікацію :штукатура 4 розряду та муляра 4 розряду.

         Три роки навчання в училищі проходять швидко і цікаво. Проводяться конкурси професійної майстерності. У вільний час від навчання проводяться вечори відпочинку, тематичні вечори та тижні, походи до лісу. Учні пишаються тим, що є вихованцями навчального закладу.

         Після навчання в ПТУ №54 випускники мають можливість продовжити оволодіння професією у вищих та спеціальних навчальних закладах. За роки існування нашого училища вже на одна сотня юнаків та дівчат отримали професію будівельника і приємно відзначити, що вони своєю сумлінною працею приносять користь людям, державі, сім’ї.

         Приходьте вчитися в наше ПТУ №54 і ви зможете відчути себе  справжньою людиною, здатною не тільки посадити дерево, народити сина, але й збудувати добротне житло для кожного з нас.

                        ШТУКАТУР

         Одна  з найбільш  найпоширеніших професій на будівництві.

 Потреба в працівниках цієї професії  постійна і має тенденцію до зростання, як в державних так  і в приватних структурах. У переважній більшості штукатур без особливих ускладнень знаходить роботу.

    Основне завдання штукатура – зробити всю поверхню, яка підлягає штукатуренню рівною, без горбів і впадин.  Приємно зайти, скажімо у квартиру, де гладенькі стіни і стеля. Зразу видно – тут працював  справжній  майстер  своєї справи.  

          МУЛЯР - Йому повинні бути притаманні такі якості: як відповідальність, наполегливість, самостійність, захопленість своєю справою.

          В процесі роботи муляр повинен уміти розподіляти  і переключати увагу, завдячуючи  доброму окоміру на рівність, вертикальність стін кладки, товщину  шару, який розгортає.

Категория: Муляри | Просмотров: 1923 | Добавил: Andrey | Теги: штукатур, Муляр | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода в Котельві
Хмаринка тегів
Наша кнопка


ПТУПрофесійно-технічне училище № 54 смт Котельва © 2017
Конструктор сайтів - uCoz Створити сайт безкоштовно