/* Сайт ПТУ № 54 пгт Котельва - Тракторист-машиніст
П`ятниця, 24.11.2017, 03:50
Сайт ПТУ № 54 Котельва


Приветствую Вас Гість | RSS

Форма входу
Міні-чат
Наше опитування
Яку спеціальність Ви обрали чи збираєтесь обрати?
Всього відповідей: 113
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Тракторист-машиніст

Родючі поля українські. Та треба вміти дати їм раду. Але це не  просто і нелегко. Земля любить людей дбайливих, працьовитих, відповідальних. І тільки таких щедро одарює своїми плодами.
    Вирощування с/г продукції складний процес, якому навчають в стінах нашого училища. Під час оволодіння даною професією учні вивчають основи землеробства, будову та обслуговування тракторів, автомобілів та с/г машин. Ґрунтовно вивчають правила дорожнього руху та основи керування транспортними засобами. Для цього обладнані спеціальні кабінети та лабораторії.
    На уроках виробничого навчання учні оволодівають навиками водіння тракторів, автомобілів, вчаться комплектувати агрегати, а також виконувати їх обслуговування та ремонт.
    Здобуті знання та вміння закріплюються під час виробничої практики в сільськогосподарських підприємствах, де юнаки працюють трактористами, помічниками комбайнерів, слюсарями.
    Після закінчення училища випускники мають можливість отримати кваліфікацію тракториста-машиніста, водія категорії «А», «В» і «С», слюсаря, комбайнера з одержанням відповідних посвідчень, диплома та атестата про повну середню освіту.
    Наші випускники працюють у кожному підприємстві району. Про їхні трудові досягнення не раз повідомляли районні та обласні засоби інформації, їх імена занесені на Дошку пошани.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Погода в Котельві
Хмаринка тегів
Наша кнопка


ПТУПрофесійно-технічне училище № 54 смт Котельва © 2017
Конструктор сайтів - uCoz Створити сайт безкоштовно